Visų prekių kainos yra nurodomos eurais. Kataloge nurodyta kaina yra galutinė, t.y. į ją jau yra įskaičiuoti visi mokėtini mokesčiai. Prekių pristatymo kaina į minėtą prekės kainą neįskaičiuota. Pristatymo tvarka ir sąlygos (tarp jų ir įkainiai) yra pateikiami Svetainėje.


 Lankytojas išsirinkęs El. kataloge prekę ir nusprendęs ją nusipirkti, tą gali padaryti spausdamas ant specialaus ženkliuko ant kurio parašyta „Į KREPŠELĮ“. Paspaudus ant „Į KREPŠELĮ“, prekė yra įtraukiama į Lankytojo perkamų prekių sąrašą-„Krepšelį“. „Krepšelyje“ esančias prekes Lankytojas gali peržiūrėti ir redaguoti jo turinį, t.y. Įtraukti į sąrašą naujas prekes arba pašalinti jau esančias, apskaičiuoti pasirinktų prekių bendrą kainą ir kt.

Prie kiekvienos prekės nuotraukos, viršutiniame dešiniajame kampe yra nurodytas prekių kiekis, kiek šiuo metu tų prekių turime.
 

 Lankytojas, norėdamas nusipirkti „Krepšelyje“ esančias prekes, tą gali padaryti spausdamas ant specialaus ženkliuko ant kurio parašyta „FORMUOTI UŽSAKYMĄ“. Jeigu Lankytojas jau yra užsiregistravęs Svetainėje, jam reikia atlikti prisijungimo prie Svetainės procedūrą, jeigu Lankytojas nėra prisiregistravęs, jis turi sekti nurodymais ir formuoti užsakymą (viskas labai paprasta).

 Lankytojas, užsisakęs prekes, turi nurodyti adresą, kuriuo turi būti pristatytos prekės. Nurodydamas adresą ir pasirinkdamas pristatymo būdą, Lankytojas gali pateikti ir savo pastabas. Po prekių užsakymo formos užpildymo ir patvirtinimo, elektroniniu paštu Lankytojui išsiunčiamas patvirtinimo laiškas su visa krepšelio informacija ir unikaliu užsakymo identifikavimo numeriu (ID). Šį patvirtinimą Lankytojas privalo išsaugoti, nes tai yra Lankytojo pateikto užsakymo įrodymas.

Už pasirinktas prekes Lankytojas gali sumokėti atlikęs pavedimą į nurodytą banko sąskaitą (banko sąskaitą gausite į el paštą). Pavedimą galima padaryti naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis arba viename iš bankų skyrių. Lankytojas, atliekantis mokėjimą, privalo nurodyti užsakymo identifikavimo numerį (ID) bei savo vardą ir pavardę.

SMREIKMENYS.LT   gavusi apmokėjimą, atsiunčia Lankytojui patvirtinimą, kad užsakymas vykdomas ir pradėta užsakytų prekių išsiuntimo Lankytojui procedūra. Apie užsakymo išsiuntimą Lankytojas informuojamas elektroniniu paštu.

Prekių spalvos gali skirtis nuo pateiktų el parduotuvėje, dėl skirtingų raiškų kompiuterių monitorių.

 

 

 

Powered by JS Network Solutions